Agjencia Zhurnal.mk.

E ngatërroi me një derr të egër, gjuetari vret gabimisht ish-nënkryetarin e Bashkisë

Një tragjedi ka ndodhur në provincën e Salernos, në zonën e Montesanit në Vallo della Lucani, pasi një gjuetar vrau shokun e tij pasi e ngatërroi atë me një derr të egër.

 

Viktimë e këtij aksidenti ka qenë ish-nënkryetari i Bashkisë së Castelnuovo Cilento, Giuseppe Lambiase, 70 vjeç.

Siaps asaj që shkruajnë mediat italiane ish-nënkryetari i Bashkisë kishte dalë për gjah me një mikun e tij, dhe në një moment ky i fundit e qëllon gabimisht pasi e ngatërroi me një derr të egër.

Pavarësisht dërgimit të tij me urgjencë në spital dhe ndihmën e mjekëve, 7—vjeçari nuk mundi të mbijetojë për shkak të plagëve të marra.

Related posts

Tentim për vrasje të zv.presidentes argjentinase, revolja nuk u shkrep

Z.H

Sesa është e vështirë situata me pandeminë në Tunizi, tregon edhe ky rast: Drejtori i spitalit qan sepse nuk ka oksigjen për të sëmurët

D V

Putin po e le të ngrihet Moldavia?

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More