Agjencia Zhurnal.mk.

E mitura nga Ferizaj shkon për të lindur, policia interviston një person

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar për një rast penal “Bashkësi jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”.

 

Sipas raportit thuhet se viktima femër kosovare e mitur, ka shkuar për të lindur në repartin e gjinekologjisë.

Me vendim të prokurorit, lidhur me rastin pas intervistimit të dyshuarit mashkull kosovar është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Related posts

Policia maqedonase zbulon dhjetëra migrantë të paligjshëm

D V

Dërgohet i vdekur në spital një i burgosur në Burgun e Idrizovës

Redaksia

MPB sanksionoi 168 vozitës në Shkup

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More