Agjencia Zhurnal.mk.

E mitura e zhdukur në Viti dyshohet se u dhunua, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Viti, pasi i njëjti dyshohet se ka dhunuar një të mitur, e cila ishte raportuar e zhdukur.

 

Rasti ka ndodhur më 15 nëntor në Viti.

“Person i zhdukur i gjetur – dhunim. Viti, 15.11.2021 – 08:00. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti ka pranuar se ka kryer veprën e lartcekur me të miturën femër kosovare”, thuhet në raport.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Related posts

Gjendet një person pa shenja jete në Prishtinë

D V

Policia e Tetovës ndalon tre të rinjtë nga Gërçeci i Shkupit, konfiskohen thika

Z H

Tetë ditë paraburgim për mjeken nga Kumanova

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More