Agjencia Zhurnal.mk.

E kritikuan për veshjen e ekspzouar të vajzës në shkollë, Robert Berisha reagon me kërcënime

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, pak ditë më parë uroi vajzën e tij të vogël, Renee, për fillimin e vitit të ri shkollor.

 

Ai publikoi një imazh të të voglës së tij, ku shihej e veshur me pantallona dhe një bluzë të shkurtër, e cila i zbulonte barkun, teksa në shpinë mbante një çante shkolle.

Kaq ka mjaftuar që faqja “Vipat e bllokut” në Instagram të bëjë një reagim lidhur me këtë çështje.

Foto: Robert Berisha/Instagram

Ata kanë kritikuar faktin se si një vajzë në moshë të re mund të dërgohet në shkollë me një veshje të tillë të papërshtatshme për fëmijë.

E kundrejt kësaj, Berisha ka bërë një reagim të ashpër në InstaStory, ku ka shkruar se kritika në fjalë është pa vend, pasi vajza e tij ndjek një shkollë amerikane e cila ka të detyrueshme një uniformë për nxënësit e saj.

Ai madje ka “kërcënuar” publikisht faqen në fjalë që nëse vazhdojnë me kritika të tilla me qëllim përfitimin e klikimeve, do të flasë ndryshe me ta herën tjetër.

Foto: Robert Berisha/InstaStory

“Kjo foto është bërë para lagjes ku jeton Renee e jo në ditën e parë të shkollës. Në shkollën ku shkon, është amerikane dhe kanë uniformë o ju që merreni me vipa të bllokut, me fëmijë mos u merrni për klikime se herën tjetër nuk ju bëj tag po….”, ka shkruar Roberti në InstaStory.

Muzikanti dhe prezantuesi i “Robi plaket kur don vet” ndan vajzën e tij Reneenë, me ish-bashkëshorten e tij, këngëtaren Nora Istrefi, me të cilën i dha fund lidhjes vite më parë. 

Foto: Arkiv

Related posts

Rita Ora mahnit me dukjen në të bardha, ndërsa ndodhet në pritje të publikimit të klipit të ri

D V

Madonna me poza provokuese në festë me Dua Lipën, ngrit këmbët lart duke sfiduar stereotipet e moshës

D V

Reperi shqiptar Dardan përfshihet në një konflikt tifozësh në ndeshjen Stuttgart-Koln në Gjermani

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More