Agjencia Zhurnal.mk.

E konfirmon Federata e Basketbollit, ndeshjet zhvillohen me tifozë

Në FIBA European Challenger për U16 te meshkujt, që do të zhvillohet nga 16 deri më 21 Gusht në Prishtinë do të ketë tifozë, por me kapacitet të 15 % të palestrës sipas udhëzimeve nga Ministria e Shëndetësisë e Kosovës.

Biletat do të jenë falas, megjithatë, tifozët duhet të mbajnë maska dhe të respektojnë distancën.

Në këtë Evropian marrin pjesë Kosova, Shqipëria, Luksemburgu, Gjibraltari, Malta dhe Moldavia.

Related posts

Në Gjinekologjinë e Çairit një grua 52 vjeçare për herë të parë sjellë në jetë një vajzë

Z.H

Vazhdon ulja e numrit të të infektuarve nga Covid

Z.H

Zaev: Dilni dhe votoni të dielën, konfirmoni se komunat tona dhe atdheu vazhdojnë përpara

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More