Agjencia Zhurnal.mk.

E fundit në Has/ Shpërthen bombula e gazit, plagoset nëna dhe fëmija

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi.

 

Ngjarja ka ndodhur në një fshat të hasit.

Paraprakisht bëhet me dije se kanë mbetur të lënduar nëna dhe fëmija.

Të dy të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën.

Rreth orës 11:10, në një banesë në fshatin Fajza, Has, dyshohet se ka shpërthyer një bombul gazi që përdorej për gatim. Për pasojë, janë dëmtuar shtetasit S. D dhe U. D. (nënë e bir).

Të dëmtuarit po marrin mjekim në spitalin e Kukësit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Related posts

Krimet mjedisore, Rama: Syri i policisë duhet të shohë çdo gjë

adijanzh

Romani “Të jetosh” i autorit kinez Yu Hua vjen në shqip nga sinologu Iljaz Spahiu

Z.H

Vendimi i Kushtetueses për Teatrin, Berisha: U dha mësimin e merituar balozëve të drogës, Rama-Veliaj-Fusha

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More