Agjencia Zhurnal.mk.

E fundit: James Rodriguez transferohet në Olympiacos

James Rodriguez po transferohet te ekipi grek, Olympiacos. Këtë e ka konfirmaur sot gazetari i njohur italia, Fabrizio Romano, informon Zhurnal.

 

Ylli kolumbian do të fluturojë për në Greqi sot për të kaluar testet mjekësore si lojtar i ri i Olimpiakosit.

James nëse kalon të gjitha testet, do t’i bashkohet ish shokut të skuadrës në Real Madrid, Marcelo. Në Greqi merkato mbyllet nesër dhe duan që Rodriguez të jetë goditja e tyre e fundit për këtë sezon./Zhurnal.mk

Related posts

Interi është në dëshirat e pronarëve të rinj të Newcastle, por nuk është prioritet

D V

Serie A konfirmon pesë zëvendësime edhe për sezonin 2021/22

D V

Brendan Rodgers është ‘njeriu i duhur’ për Unitedin, por i kërkohet që të largojë yllin e skuadrës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More