Agjencia Zhurnal.mk.

E fundit: Digjet një fabrikë në Tetovë

Tetovë, 30 maj – Një zjarr masiv ka shpërthyer para pak çastesh në Tetovë. Po digjet Makedonija Tabak, ish kombinati i duhanit i njohur si Monopol, informon Zhurnal.

Në vend ngjarje mund të shihet tym i zi ndërsa autoritetet bëjnë apel që personat me sëmundje kronike dhe fëmijët të qëndrojnë të mbyllur dhe mos të afrohen.

Më tepër informata priten gjatë ditës

Digjet një fabrik në Tetovë

Posted by Tv Koha – Tetovë on Monday, May 30, 2022

Related posts

Mariçiq – Gjorgievski: Përmes programeve arsimore evropiane deri te kushtet dhe perspektiva më të mira për të rinjtë

D V

Ulet piku i valës së katërt nga Covid

Z.H

Afrim Gashi: U morëm vesh për ta rrëzuar Qeverinë LSDM-BDl (Video)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More