Agjencia Zhurnal.mk.

E ardhmja? Babai i  Leaos: Rafa e dashuron Italinë, është më i miri në Seria A!

E ardhmja e Rafael Leaos te Milani mbetet, për momentin, një enigmë ende e vështirë për t’u deshifruar.

 

Ndërkohë, i pyetur nëse zgjatja e kontratës së 23-vjeçarit varet apo jo nga zgjidhja përfundimtare e mosmarrëveshjes me Sportingun, babai i lojtarit, Antonio Leao, tha se portugezi e dashuron Italinë.

“Ne jemi duke punuar për këtë. Interesi i Chelsea-t? Deri në 2024-ën, ne do të kujdesemi për gjithçka, nëse është domosdoshmërisht Chelsea, Barcelona apo Real Madrid. Atij i pëlqen të jetë në Itali. Ai fitoi çmimin e lojtarit të Seria A jo sepse ishte i pashëm, por thjesht sepse ai është më i miri”-deklaroi babai i sulmuesit.

Related posts

Shkëndija pëson humbje në shtëpi nga Mura në Ligën e Kampionëve

D V

Nga Embiid te Suggs e LeBron James, top aksionet e mbrëmjes në NBA

D V

Milani dhe Juventusi mbeten të lidhur me Aubameyangun

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More