Agjencia Zhurnal.mk.

Dyshohet se nipi vrau xhaxhain, më pas edhe veten

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin, Mekat të Vlorës.

 

Dyshohet se nipi ka vrarë xhaxhain dhe më pas ka vrarë edhe veten.

”Në fshatin Mekat, Vlorë, dyshohet se shtetasi G. K, ka vrarë me armë gjahu në banesë xhaxhain e tij, shtetasin J. K, dhe më pas ka vrarë veten. Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut”, ka bërë të ditur policia.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, shkruan oranews.

Akoma nuk dihet shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Related posts

Tri gra janë sulmuar fizikisht nga bashkëshortët e tyre

Z H

Mjeku i premtoi se për 2.300 euro do t’ia heqë aktvendimin birit të saj, mashtrohet kumanovarja

D V

Gjenden dy emigrantë nga Siria, arrestohet 51 vjeçari nga Rramanlia

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More