Agjencia Zhurnal.mk.

Dyshohet se detyroi një femër të kryej marrëdhënie seksuale, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Është arrestuar një person në Fushë Kosovës me dyshimin se sulmoi dhe detyroi një femër që të kryejë marrëdhënie seksuale.

 

Nga Policia e Kosovës kanë njoftuar se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se i njëjti duke e sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale pa dëshirën e saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. 

Related posts

Gjendet i vdekur një person në Kamenicë

D V

Policia e Tetovës ndalon tre të rinjtë nga Gërçeci i Shkupit, konfiskohen thika

Z H

Arrestohet në Bit Pazar 26 vjeçari i kërkuar për plaçkitje

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More