Agjencia Zhurnal.mk.

Dy të vrarë në bastisje dhe përleshje në Bregun Perëndimor

Në orët e fundit mediat palestineze dhe izraelite kanë raportuar për bastisjet e kryera nga forcat izraelite dhe përleshjet në Bregun Perëndimor.

Dy persona u vranë nga trupat izraelite në Qalqilya, tha radio radio izraelite GLZ.

Trupat izraelite arrestuan 16 palestinezë në Dheisha dhe të paktën një person në Qalqilya, njoftoi agjencia palestineze e lajmeve Wafa.

Nëntë të tjerë u arrestuan në Jenin dhe gjashtë në Jeriko.

Related posts

Makina godet turmën, të paktën 15 të lënduar në qytetin në perëndim të Polonisë

Xh M

Cameron: Putini u përpoq të heshtë Navalnyn, por bota po shikonte

Xh M

Nëna e dy fëmijëve vdes papritur gjatë fluturimit në linjat American Airlines

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy