Agjencia Zhurnal.mk.

Dy studentë qëllohen për vdekje në Napoli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Napolit në Itali.

 

Dy të rinj të moshës 26 dhe 27 vjeç u qëlluan për vdekje në provincën Herculaneum.

Karabinierët e Compagnia di Torre del Greco dhe njësia hetimore e Torre Annunziata, të koordinuara nga prokuroria e Napolit, po hetojnë për të zbardhur dinamikën dhe shkaqet e vrasjes së dyfishtë.

Mësohet se dy të rinjtë, të dy studentë, ndodheshin në një makinë kur u goditën nga disa të shtëna me armë zjarri.

Related posts

ShBA, Gjermania, Franca, Italia dhe 9 shtete tjera dalin kundër ndërtimeve izraelite në Bregun Perëndimor

N E

Koreja e Veriut kritikon ShBA-në për mbështetjen që po i jep Tajvanit

N E

Gjermania me masë të re për të pavaksinuarit – nuk do t’iu paguhet periudha e karantinimit shkaku i COVID-19

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More