Agjencia Zhurnal.mk.

Dy skuadra kryesojnë me pikë të njëjta, ja si duket tabela në Ligën e Dytë

Gara e fortë për inkuadrim në Ligën e Parë po vazhdon mes disa skuadrave, ndërsa dy prej tyre kryesojnë në tabelë me pikë të njëjta, shkruan Gazeta Olle.

Vjosa ka arritur fitore të rëndësishme, duke mposhtur Dardaninë me rezultat 2-1.

Në anën tjetër, Rilindja 1974 ka shënuar fitore 1-0 në derbin ndaj Shkëndijes.

Sot zhvillohen edhe dy ndeshjet e fundit të kësaj jave, Dardanët – Kosova VR dhe Gjakova – Behari.

Ja si duket tabela momentalisht: 

/Gazeta Olle/

 

Related posts

Ambasadori gjerman Graf e ka vizituar Komunën e Strugës

Xh M

Përfundon ndeshja në mes të Kosovës U21 dhe Dritës me këtë rezultat

Redaksia

Emocionuese, Lionel Scaloni shpërtheu në lot pasi përqafoi Leo Messin (Video)

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More