Agjencia Zhurnal.mk.

Dy shenjat e horoskopit më me fat për sot

DEMI: Hëna është në shenjë dhe kjo është shumë e rëndësishme, në 48 orët e ardhshme do të keni hijeshi dhe aftësi për të menduar më shumë. Prej të enjtes trupi juaj do të jetë edhe më i fortë. Një presion më shumë nëse konsideroni anën ekonomike, për shkak të shpenzimeve, të cilat mund të kenë ndikuar në shtëpi, apo një avari.  Do të jetë një ditë e favorshme për marrëdhëniet sentimentale.

 

LUANI: E marta do të jetë shumë e fortë për ju, Hëna disonante mund të shkaktojë ndonjë siklet, por do të jetë kalimtare. Jupiteri, Mërkuri dhe Dielli do të jenë në anën tuaj.Të gjitha problemet nuk zgjidhen, por ata që janë ndjerë keq, mund të fillojnë përsëri. Shmangni kthimin shumë vonë në në mbrëmje.

Related posts

Tri trendet e çizmeve për dimrin e vitit 2021

D V

Lule në një ëndërr: Çfarë do të thotë një trëndafil dhe çfarë do të thonë një jargavan, bozhure ose orkide?

D V

Çfarë nuk duhet t’i thoni kurrë secilës shenjë të Horoskopit!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More