Agjencia Zhurnal.mk.

Dy policë në mesin e viktimave nga aksidenti në Bullgari (Foto)

Dibër, 25 nëntor – Familjarët e viktimave nga Dibra bëjnë të ditur e dy prej tyre knë qenë policë. Bëhet fjalë për Enis Ramanoski, zëvendëskomandant i policisë në Dibër dhe Sade Mustafoski polic në pikën kufitare “Bllat” më Republikën e Shqipërisë. Familjarët kanë publikuar fotografi në rrjetet sociale duke konfirmuar se në mesin e viktimave nga tragjedia e 23 nëntorit janë edhe Mustafoski dhe Ramanoski. Informacionin e kanë konfirmuar edhe burime policore nga ku shtojnë se duhet pritur ekspertiza e autoriteteve bullgare për konfirmim zyrtarë.

 

Enis Ramanoski dhe Sade Mustafoski me bashkëhortet ishin në mesin e 44 viktimave

Related posts

Besimi: Janë transferuar katër miliard denarë në EMV për sigurimin e sasisë plotësuese të energjisë elektrike

D V

Reagon Spitali i Tetovës, largon familjarët që kujdeseshin për pacientët me Covid

D V

Lëvizja Besa paraqet në polici rastin e deputetit Rexhepi: Është i kidnapuar

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More