Agjencia Zhurnal.mk.

Dy persona kanë sulmuar fizikisht një 28-vjeçar në Shkup

Me datë 23.11.2022 në ora 20:15 në Stacionin Policor Qendër, G.M.(28) nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 18:00 në sheshin Shën Klementi i Ohrit” në Shkup është sulmuar fizikisht nga dy persona, me çka njëri prej tyre ka përdorur mjet të fortë dhe i ka shkaktuar lëndime.

 

Janë marrë masat për zbardhjen e rastit.

Related posts

Gjoba për 226 shoferë për vozitje të shpejtë në territorin e tërë shtetit

Z.H

Sanksionohen 127 shoferë për vozitje të shpejtë

Z.H

Kontrabandoi tre sirian nga Shqipëria në Kosovë, arrestohet i dyshuari

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More