Agjencia Zhurnal.mk.

Dy përballje interesante zhvillohen sot në Ligën e Parë

Në Grupin A zhvillohet ndeshje tejet interesante, ku Onix i vendit të tretë e pret liderin e tabelës, Trepçën ’89, shkruan Gazeta Olle.

Një fitore eventuale e skuadrës nga Banja i vendos ata në vendin e dytë, ndërsa mitrovicasit me tri pikë të radhës do të shkëputeshin edhe më shumë në krye të tabelës.

Ndërkohë në Grupin B do të jetë dueli në mes Flamurtarit dhe Kikës, takim ky që zhvillohet në stadiumin e kuqezinjve në Prishtinë.

Të dy ndeshjet e sotme në program fillojnë në ora 13:00.

/Gazeta Olle/

Related posts

Panovski: Mërgimtarët të bëjnë test për coronavirus 24 orë para se të nisen

D V

Shtrenjtohet benzina, lirohet dizeli

Z.H

Ekskluzive/ Sigurohen 70 vota në Kuvend për Propozimin francez

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More