Agjencia Zhurnal.mk.

Dy ndeshjet e sotme të Ligës së Dytë kanë përfunduar me këto rezultate

KEK-u ka barazuar në shtëpi me Prizrenin, në takimin që u mbyll pa gola, 0-0, shkruan Gazeta Olle.

Ishte ky barazimi i parë për KEK-un pasi në tri ndeshjet e para kishin fituar pikë të plota.

Në ndeshjen tjetër, Behari ka mposhtur me rezultat të thellë 3-0 Vëllazërinë.

Për vendasit ishte kjo fitorja e parë, ndërsa mysafirët mbeten ende pa pikë.

Kurse të dielën (nesër) do të zhvillohen edhe pesë ndeshje tjera interesante në kuadër të Ligës së Dytë.

/Gazeta Olle/

Related posts

Njoftim i Qeverisë: Prej sot 0% TVSH për produktet themelore ushqimore

Z.H

LSDM: 50 milionë euro të reja për prodhimtari maksimale vendore të rrymës

Z.H

EDITORIAL / Sa të rëndësishme janë marrëveshjet midis Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë!

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More