Agjencia Zhurnal.mk.

Dy muaj pas vdekjes së myftiut Zukorlic, macja nuk i ndahet nga varri

Në nëntorin e vitit të kaluar ka vdekur myftiu nga Serbia, Muamer Zukorlic. Edhe pse kanë kaluar dy muaj nga vdekja, macja që Zurkolic e kishte ruajtur dhe kujdesur për të, nuk i ndahet nga varri.

 

Mediumi N1 raporton se si macja vazhdon të qëndrojë tek varri i Zurkolic pavarësisht se tashmë ai është mbuluar edhe nga bora.

Sipas postimeve në rrjete sociale, macja thuhet që po vazhdon të qëndrojë tek varri i myftiut të ndjerë tash e dy muaj.

Related posts

CIIE, 70.72 miliardë dollarë marrëveshje paraprake të nënshkruara

Z H

Kryetari i Miamit këshillon SHBA-të që të intervenojnë ushtarakisht në Kubë sikurse për Kosovën

D V

BE-ja kërkon mbështetje për krizën me migrantë në Lituani

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More