Agjencia Zhurnal.mk.

Dy kundërkandidatët për Çairin, Visari dhe Kastrioti duke përqafuar njëri-tjetrin përfunduan fushatën zgjedhore

Shkup, 15 tetor – Dy kundërkandidatët për Komunën e Çairit, Visar Ganiu nga radhët e BDI-së, dhe Kastriot Rexhepi nga Lëvizja Besa, sot e kanë përfunduar fushtën zgjedhore. Visari dhe Kastrioti fushatën zgjedhore e përfunduan sot duke e përqafuar njëri-tjetrin.

 

Postimi i plotë:

Fushatën elektorale e filluam me një kafe në Çarshinë e Vjetër me kundërkandidatin tim Kastriot Rexhepi dhe sot rrugët rastësisht na u bashkuan përsëri në Çarshi, për ta shënuar fundin e kësaj fushate.

Kjo është demokracia të cilën duam të promovojmë. Pavarësisht dallimeve politike dhe programeve, ne gjithmonë duhet të bëhemi bashkë për ti dhënë më të mirën qytetarëve tanë.

Related posts

Ristovski, Janakievski dhe Atanasov të hënën do të japin fjalët përfundimtare për rastin e 27 prillit

D V

Bexheti falenderon strukturat e partisë për fitoren madhështore në Saraj

D V

Qeveria ka debatuar për reformat për autonomi më të madhe financiare të komunave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More