Agjencia Zhurnal.mk.

Dy klubet e Superligës në garë për sulmuesin Blerim Krasniqi

Përmes një komunikate zyrtare për shtyp, klubi i KF Teutës i ka uruar shumë fat në vazhdim lojtarit.

“KF Teuta komunikon përfundimin e bashkëpunimit me sulmuesin Blerim Krasniqi, i cili nga sot nuk është më pjesë e Teutës. Lojtari largohet nga Teuta duke lënë mbrapa plot kujtime për tifozërinë stafin dhe ekipin. Faleminderit Blerim për gjithçka dhe sidomos për titullin e fituar pas 27 vitesh. Përgjithmonë pjesë e familjes blu. Shumë suksese në vazhdim kampion!”.

Sipas asaj që ka raportuar ditë më parë “Zëri.info” Gjilani dhe Ballkani janë në garë për të siguruar shërbimet e lojtarit, mirëpo skuadra gjilanase është më afër nënshkrimit.

Related posts

BDI uron të gjithë qytetarët për fillimin e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Europian

Xh M

Millkov kërkon siguri për bullgarët që do të vijnë në Shkup për përvjetorin e lindjes së Goce Dellçevit

Z.H

PDSH mban kuvendin e degës në Tetovë, bartës liste në zgjedhjet lokale Visar Palloshi

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More