Agjencia Zhurnal.mk.

Dy fëmijët nga Afganistani suprizojnë Kryeministrin Rama me pikturën e veçantë (Foto)

Dy fëmijë të vegjël të evakuuar nga Afganistani në Shqipëri kanë shprehur falenderimin e tyre nëpërmjet një krijimtarie të veçantë. Të miturit kanë vizatuar përkrahë njëri-tjetrit flamurët e Afganistanit, Shqipërisë dhe atë amerikan në formë falenderimi për mirëpritjen e tyre. Me dëshirën e fëmijëve piktura ka mbërritur në duart e kryeministrit Rama. Pamjet janë publikuar nga organizata humanitare ‘Spirit of America’. Lexo.al/

 

Related posts

Angela Merkel në Shqipëri më 14 shtator, gazetari zbulon detaje nga vizita e kancelares gjermane

D V

Rama: Na i hapin apo negociatat ata që s’duan ne nuk ndalemi, Europën e ndërtojmë në vendin këtu

D V

Lulzim Basha përkujton viktimat e komoniymit

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More