Agjencia Zhurnal.mk.

Duro publikon bisedat me lojtarët e Feronikelit, tregon si është trajtuar në Drenas (FOTO)

Ish-trajneri i Feronikelit, Klodian Duro i ka publikuar bisedat private me futbollistët e skuadrës nga Drenasi në rrjetin e tij social, Instagram, shkruan lajmi.net.

Duro nuk është më trajner i Feronikelit që nga muaji prill kur u shkarkua nga “Nikli” vetëm disa muaj pas emërimit të tij në krye të skuadrës.

Sidoqoftë, ai ka publikuar bisedat private me shumë lojtarët të Feronikelit.

Shumë prej tyre janë vetëm biseda të thjeshta, por biseda me Mendurim Hotin është diçka tjetër. Aty Hoti ankohet për mos dhënien e rrogave që disa muaj, duke aluduar se faji nuk është tek Duro por tek dikush tjetër, duke aluduar në presidentin e Feronikleit, Naser Ramaj.

Më poshtë mund të shikoni bisedat e publikuara nga Duro:

 

Related posts

Angelovska-Bezhoska: Nuk ka banka ruse dhe ukrainase tek ne – sistemi bankar stabil

D V

Caktohen gjyqtarët për javën e pestë të Ligës së Parë, ja kush i drejton ndeshjet kryesore

Redaksia

LSDM: Nëse Mickoski është i sinqertë, le t’i japë fund bllokadës në Kuvend

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More