Agjencia Zhurnal.mk.

Durmishi nga Reçica e Madhe: Të mos lejojmë që Tetova të kthehet atje ku ishte para 8 muajve!

Bartësi i listës së këshilltarëve të Besës, Besar Durmishi së bashku me kreun e Tetovës Bilall Kasami realizuan takim me banorët e Reçicës së Madhe. Durmishi deklaroi se vota e oponentëve tjerë është vote për të bllokuar projektet dhe të mos zhvillohet qyteti.
“Ne nuk duhet të lejojmë që tetova të kthehet atje ku ishte para 8 muajve. Prandaj kërkojmë shumicën që të bëjmë punë për qytetin tone”, ka deklaruar Durmishi.
Ai gjithashtu ka bërë thirrje që nesër çdo qytetarë të merr pjesë në tubimin përmbyllës në sheshin “Iliria” në Tetovë.

Kryetari komunës Tetovës Bilall Kasami si dhe bartësi i listës së këshilltarëve të Lëvizjes Besa, Besar Durmishi realizun takim me banorët e Reçicës së Madhe.

Related posts

Sulmuesi i Gjilanit paralajmëron Ballkanin: Japim maksimumin për të fituar, kemi potencialin për t’u shpallur kampion

Redaksia

Varheily: Falenderojmë Borisovin për mbështetjen për propozimin francez, kjo mundëson fillimin e negociatave për RMV-në

Z.H

“TVSh-ja ime”me ndryshime,në vend të 1800 den, në tre muaj do të përfitohen nga 2100 den

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More