Agjencia Zhurnal.mk.

“Duke menduar për ty” – Dafina Zeqiri ndan një moment me të dashurin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, duket se po shijon në masë të madhe lidhjen e re.

Artistja, e cila shquhet për hite të mëdha, para pak muajsh ka zbuluar partnerin e saj të ri.

Ndonëse nuk ia ka bërë të ditur identitetin, ajo sjell vazhdimisht imazhe pranë tij.

Foto: Screenshot/Instagram

Bukuroshja ka ndarë një të fundit gjatë pushimeve të tyre pas përfundimit të sezonit të verës.

“Duke menduar për ty”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë imazhit.

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky