Agjencia Zhurnal.mk.

Dukagjinit i largohet mesfushori i njohur

Erblind Mulaj nuk është më pjesë e KF Dukagjinit.

Mesfushori i njohur ka bërë të ditur largimin nga klubi klinas përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare.

Erblind Mulaj

Mulaj ka falënderuar të gjithë në Klinë për mbështetjen duke filluar nga presidenti Fabian Veseli.

Ish-mesfushori i Kastriotit në Shqipëri dhe Onix ka qenë pjesë e klinasve në dy vitet e fundit. /Gazeta Olle/

Related posts

Takime të Xhaferit me nikoqirin Sobotka dhe kolegun Zvizdiq

D V

Kreshik Bahtiri largohet nga Kukësi, por nuk i mungojnë ofertat nga Kosova dhe Shqipëria

Redaksia

Gashi: I expect a resolution for the Albanian language as well, the term “20%” is humiliating

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More