Agjencia Zhurnal.mk.

Dukagjini shembull, vaksinon të gjithë skuadrën para nisjes së kampionatit

Në këto ditët e fundit kur rastet vetëm po shkojnë duke u rritur, skuadra e Dukagjinit po jep një shembull shumë të mirë, duke u vaksinuar para fillimit të edicionit 2021/2022.

Drejtuesit e klubit, stafi i trajnerëve, por edhe lojtarët kanë marr vaksinë kundër COVID-19.

Superliga e Kosovës do të fillojë më 21 gusht, ndërsa afati kalimtar do të përfundojë më 15 gusht.

Skuadra e drejtuar nga trajneri Armend Dallku, ndeshjen e parë e zhvillon ndaj Ballkanit në Suharekë.

Related posts

Ndalesë për qarkullim të automjeteve të rënda ngarkuese në rrugën Shtip – Milladinovci dhe Mavrovë – Dibër

D V

ASh-ja me 12 kandidatë do të garojë në zgjedhjet lokale, emrat dhe komunat

D V

Mbledhje onlajn e Nikollovskit me ambasadorët për gjetjen e tregjeve alternative për produktet që eksportohen në Rusi, Ukrainë dhe Bjellorusi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More