Agjencia Zhurnal.mk.

Dukagjini mposhtet në miqësore nga skuadra e Ligës së Parë

Klubet kosovare po vazhdojnë përgatitjet për stinorin pranveror.

Gjatë ditës së sotme, Dukagjini ka zhvilluar ndeshje miqesore me skuadrën e Ligës së Parë, Onix, shkruan Gazeta Olle.

Ndeshja në stadiumin “18 Qershori” u mbyll me fitoren e mysafirëve, me rezultat 1-2.

Golat e Onix u shënuan nga Qëndrim Gashi dhe Madi Fatty.

/Gazeta Olle/

Related posts

Komisioni Kuvendor për Arsim sërish ndërpritet për shkak të mosmarrëveshjeve për rendin e ditës

Z.H

Regjistruesit pagat do t’i marin më së voni deri në mes të nëntorit

Z.H

Llapi përfundon miqësoren e fundit në Antalya

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More