Agjencia Zhurnal.mk.

Dukagjin Lipa shfaqet i buzëqeshur pranë Vedat Bajramit

Babai i Dua Lipas dhe humoristi i njohur Vedat Bajrami.

 

Babai i Dua Lipa dhe humoristi i njohur shqiptarë janë takuar së bashku së fundi.

Dukagjin Lipa është mjaft aktiv në rrjete sociale prej ku edhe ndan foto dhe video familjare apo nga arritjet e ndryshme të Dua Lipas.

Së fundi babai i këngëtares ka postuar fotografi me humoritstin e njohur shqiptar nga grupi humorist “Stupcat”, Vedat Bajramin. Ata u panë me partneret e tyre teksa buzëqeshnin për kamerën.

“Duke u munduar të pozojmë me fytyra serioze për këtë fotografi”, shkruan Dukagjin Lipa në mbishkrimin e fotografisë./Lajmi.net/

Related posts

A jeton te shtëpia e gruas? Blero sqaron të vërtetën

D V

“Kur do e bësh vajzën se u rrit djali”, Klea Huta i kthehet keq ndjekëses pas pyetjes pavend

D V

Kejvina Kthella nuk do koment me paraqitjen e fundit në bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More