Agjencia Zhurnal.mk.

Duet apo solo, çka po sjell Tuna?

Tuna, është rikthyer sërish në tregun e muzikës, dhe është tejet aktive.

Ajo gjatë verës realizoi disa duete, por së fundi ka nisur punën për projekte të reja muzikore.

Ajo u shfaq nga studio e Big Deal duke pyetur fansat nëse kënga e re do të jetë solo apo bashkëpunim.

Nuk ka ende detaje rreth projektit, megjithatë kjo do të zbulohet ditëve në vazhdim.

Related posts

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

D V

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

D V

Spekulimet për video-skandalin, Luana Vjollca reagon sërish në hyrje të emisionit: Sikur të mos kishte shpifje, intriga dhe kaq shumë urrejtje

D V