Agjencia Zhurnal.mk.

‘Dua të shijoj familjen dhe PM’ – Sara flet pas daljes nga BB VIP

Pas daljes së saj nga shtëpia e Big Brother VIP, Sarah Berisha ka folur për ‘Fan Club’ në Top Channel.

Blogerja ka treguar se që pas daljes është munduar ta marrë veten dhe të kalojë kohë me familjen e saj, por sigurisht edhe me DJ PM, ndërsa nuk ka mundur dot të anashkalojë as komentet negative të ndjekësve.

“Jam munduar që këto ditë përveçse të marr veten, të shijoj familjen dhe PM, komentet sidomos negativet nuk kam dashur t’i lexoj të gjitha”.

“Është folur një pëlqim për Donaldin, për Granitin, gjëra të tilla, komentet nuk dua t’i lexoj fare”.

“Është folur për luhatjet e mia për PM, por kam lexuar vetëm komentet pozitive. Kam marrë një mbështetje shumë të madhe nga publiku”, është shprehur Sarah.

(Foto: Instagram/sarah.berisha)

Related posts

Shkurte Fejza jep lajmin e madh për nder të 50-vjetorit të karrierës

D V

“Nuk kanë pasur kurrë vajzë të bukur nga Kosova”, kjo video e Rita Orës po bën xhiron në internet

D V

Ish i dashuri i Princeshës Beatrice gjendet i vdekur në një dhomë hoteli në Miami

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky