Agjencia Zhurnal.mk.

Dua Lipa vazhdon të sjellë imazhe provokuese nga pushimet, merr vëmendje me paraqitjen në rozë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë jetën si beqare.

 

Ajo pak javë më parë u njoftua se është ndarë nga partneri i saj, modeli amerikan, Anwar Hadid.

26-vjeçarja duket se po shijon pushimet dhe vetëm pak ditë më parë solli disa pamje nga ishujt St. Barts.

Dua Lipa (Foto: Instagram)

Krijuesja e hitit “Levitating” ka sjell disa imazhe provokuese e shtrirë teksa vë në pah linjat e mahnitshme e veshur në rozë.

“Çohu e shëndrit”, kanë qenë fjalët e yllit nga Kosova.

Fjalët e artistes vijnë pak javë pas ndarjes nga Hadid, me të cilin shijoi lidhjen prej më shumë se dy vitesh.

Ajo dhe modeli i njohur nisën romancën në qershor të vitit 2019, menjëherë pas ndarjes nga Isaac Carew.

Related posts

Arbenita Ismajli poza provokuese para pasqyrës, paraqitet tërheqëse në fustan të zi

D V

Atdhe Xhavarina “mori femrat me radhë”, por kur e ka humbur virgjërinë ish-konkurrenti seksi i Përputhen

D V

Amelia Hamlin vesh një rrjetë metalike të tejdukshme pas ndarjes nga Scott Disick

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More