Agjencia Zhurnal.mk.

Dua Lipa pozon pa filtra, duket atraktive ndërsa thekson linjat trupore në të brendshme

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, duket se po e shijon në masë të madhe periudhën para festave të fundvitit.

 

Artistja, e ndjekur nga mbi 76 milionë njerëz vetëm në Instagram, publikon shpesh imazhe e video të ndryshme duke mos munguar edhe me disa poza provokuese.

Të tilla i ka shpërndarë edhe kësaj radhe, ku shfaqet vetëm me një palë të brendshme të bardha.

Dua Lipa (Foto: Instagram)

Kjo ka bërë që të marrë vëmendje të madhe duke qenë se është komentuar tejet shumë për linjat trupore.

Të shumta kanë qenë reagimet në pjesën e komenteve, shumë prej të cilëve ia kanë uruar Krishtlindjet.

Krahas fotografive atraktive, ajo ka publikuar imazhe edhe me miket e ngushta duke treguar se si e kanë kaluar një ditë.

Dua Lipa (Foto: Instagram)

Fotot e yllit nga Kosova vijnë pas lajmeve se është ndarë nga partneri i saj, modeli amerikan, Anwar Hadid.

Romance e dyshes filloi në qershor të vitit 2019, gjersa u ndanë pas më shumë se dy vitesh.

Related posts

Rita Ora merr bekimin e prindërve – pritet të fejohet me Taika Waititin gjatë festave të fundvitit?

D V

Dua Lipa plot elegancë dhe shkëlqim, duket mahnitëse në imazhet e reja në Instagram

D V

Grimeri i Kim Kardashian tregon trendet kryesore të bukurisë këtë vjeshtë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More