Agjencia Zhurnal.mk.

Sara Hoxha bëhet nënë për herë të tretë

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është bërë nënë për herë të tretë.

 

Ajo dhe partneri i saj, prezantuesi i njohur, Ledion Liço, kanë mirëpritur një vajzë.

Lajmi është konfirmuar nga vet Sara përmes një postimi që ka shpërndarë në rrjete sociale.

“Javën e kaluar”, ka shkruar ajo duke publikuar me fansat disa momente para dhe pas lindjes.

Të shumta kanë qenë urimet që ka marrë nga miqtë dhe ndjekësit në hapësirën për komente.

Ajo dhe Liço kanë bashkë edhe dy djem: London dhe Roman.

Të njëjtit po ashtu vlen të ceket se janë bashkë prej shumë vitesh.

Related posts

Një qytetare denoncon burrin e Fjolla Morinës – i mori 10 mijë euro për t’ia dërguar djalin në Belgjikë dhe më pas u zhduk

D V

Greta Koçi e mbajti sekret fejesën, por jo unazën

Redaksia

Pikërisht në ditëlindjen e Ledrit, Yll Limani na jep një super lajm

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More