Agjencia Zhurnal.mk.

Dua Lipa ndahet nga regjisori Romain Gavras, zbulohen arsyet

Mediat e huaja raportojnë se Dua Lipa është ndarë nga regjisori Romain Gavras dhe shkak për këtë është bërë muzika.

Fokusi i këngëtares të albumi i saj i ri ka çuar në ndarjen e çiftit që në maj të këtij viti dolën së bashku në tapetin e kuq.

Lidhja e tyre u zbulua gjatë Javës së Modës në Paris, kur dyshja u kap nga paparaci duke u puthur në prapaskenë. Tashmë ata kanë ndarë rrugët pasi fokusi i Duas është karriera dhe nuk mund t’i lejojë vetes shpërqëndrime.

“Dua dhe Romain janë ndarë para albumit të saj të tretë, para se gjërat të përkeqësoheshin,” – thotë një burim për “The Sun”.

Related posts

Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Xh M

Fran Lucaj e nis mbarë me “Fustanellë e Xhamadan” në duet me Ermal Kore

Xh M

Flet vajza e gruas së Macronit nga martesa e parë: Ishte skandal që nëna ime u dashurua me një student 25 vite më të vogël, më dhemb edhe sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy