Agjencia Zhurnal.mk.

Dua Lipa me një stil tjetër/ Këngëtarja i mahniti të gjithë me pamjen e saj

Dua Lipa i ka surprizuar fansat e saj nëpërmjet disa fotove në Instagram ku shfaqet me një look tërësisht ndryshe na ç’ka jemi mësuar ta shikojmë yllin.

 

Këngëtarja kishte veshur një kostum me xhaketë dhe pantallona lëkure dhe poshtë saj e kishte kombinyar me një kanatjere të zezë me tyl.

Veshja Givenchy me dy pjesë kishte ngjyrat e kuqe, të bardhë dhe të zi dhe detaje me zinxhir.Ajo i kapi flokët topuz në formë të çrregullt duke i lënë baluket përpara fytyrës. Lipa e kombinoi veshjen me një gjerdan të trashë ari të lidhur me zinxhirë dhe një palë vathë të mëdha.

Image

Ndërsa për make up ajo kishte bërë një penel të zi dhe buzët me shkëlqim.

Related posts

Baby G shfaqet provokuese në Instagram me pozën e re

D V

Pike përballet për herë të parë me Shakirën disa muaj pas ndarjes së tyre të bujshme

Lea Muslija

Familja e Cristiano Ronaldos falënderon tifozët e Liverpool për mbështetjen që treguan duke kënduar “You’ll Never Walk Alone” në Anfield në nderim të vdekjes së foshnjës të yllit të Man Utd

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More