Agjencia Zhurnal.mk.

Dua Lipa mahnit në iHeart Radio Music Festival teksa dhuron një performancë të zjarrtë

Të gjithë sytë ishin drejtuar tek Dua Lipa teksa hapi Festivalin e Muzikës iHeartRadio veshur me një triko ngjyrë vjollce dhe triko të zeza, ndërsa shfaqte lëvizjet e saj seksi të vallëzimit të premten mbrëma në Las Vegas.

 

Ndërsa ajo interpretonte disa nga hitet e saj më të mëdha, përfshirë ‘Love Again’, këngëtarja britanike e popit 26-vjeçar shkëlqente në pamjen e saj elegante, e cila përfshinte vija me xixa në pjesën e përparme që përputheshin me bizhuteritë e saj argjendi, transmeton lajmi.net.

Fituesja e trefishtë e Grammy-t dukej shumë joshëse me fustanet e saj të errëta me një bisht të lartë dhe rimel të shkëlqyeshëm, shtresa bojë për vetulla dhe rhinestones sipër dhe poshtë syve të saj.

Ajo u shoqërua nga një valle valltarësh rezervë me trupa të argjendtë metalikë, të cilët pasqyronin çdo lëvizje të Lipa-s, ndërsa ajo anashkalonte këngën e saj ‘New Rules’ me 2017 miliardë rryma dhe baladat më të fundit nga albumi i saj 2020 ‘Future Nostalgia’.

Lipa, e cila është duke u takuar me vëllain e vogël të modeles Gigi Hadid, Anwar Hadid, u shfaq me humor shumë të lartë ndërsa ishte në skenë teksa dilte jashtë loje dhe argëtohej duke performuar para publikut të mbushur plot.

Krijuesja e hitit Don’t Start Now vendosi shiritin shumë të lartë për kolegët e saj interpretues për mbrëmjen, i cili përfshinte Weezer, Cheap Trick, Darius Rucker, J. Cole, Nelly, Florida Georgia Line, Walker Hayes dhe Finneas në T-Mobile Arena Me.

Ajo mori Sin City nga stuhia me njësinë e saj ngjyrë vjollce me shkëlqim duke i hequr pa mundim fansat nga këmbët ndërsa këndonin Levitating, Physical, Hallucinate.

Në një moment, ndërsa admironte turmën, ajo nxitoi: ‘Vegas, kjo është e mahnitshme.’

“Kjo është hera ime e parë që kthehem në skenë që nga viti 2020, kështu që ka kaluar shumë kohë. Shpresoj se ju po kaloni mirë”, vazhdoi Lipa.

Related posts

Kylie Jenner sjell poza atraktive pranë veturës luksoze Mercedes Benz Wagon

D V

Filmi i Whitney Houston dhe Kevin Costner “The Bodyguard” do të ribëhet, fansat duan që Beyonce ose Rihanna të luajnë në rolin kryesor

D V

Fakte rreth disa fustaneve të dasmave mbretërore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More