Agjencia Zhurnal.mk.

Dua Lipa komentohet sërish nga gjiganti i rrjeteve sociale “Facebook”: Dua Lipa mbretëresha e Shqipërisë

Dua Lipa, është këngëtarja shqiptare me famë botërore që pas festivalit të “Sunny Hill”, u komentua jashtëzakonisht shumë.

Përtej kësaj, Dua po merr komente edhe nga rrjeti social “Facebook”.

 

Ditë më parë ajo u komentua nga “Facebook” lidhur me veshjen e saj në njërin nga postimet e saj nga “Sunny Hill”.

“Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme”, shkruhej në komentin e bërë në postimin e Duas.

Por ky nuk është komenti i vetëm, pasi nga fotot e postuara nga pushimet e saj në Shqipëri, gjiganti i rrjeteve sociale, “Facebook” ka komentuar sërish tek këngëtarja shqiptare.

“Dua Lipa mbretëresha e Shqipërisë”, shkruan gjiganti i rrjeteve sociale.

Related posts

Fituesja e Miss Golden Girl është e dashura e gazetarit shqiptar

Xh M

Salma Hayek merr vajzën 14 vjeçare në Javën e Modës në Paris

D V

Ermal Mamaqi ironizon keq me blogeret

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More