Agjencia Zhurnal.mk.

“Du me dit”, hiti më i ri nga Florim Gacaferi

Nuk është projekti i tij i parë por i disatë me rradhë pasiqë ka vite që ka nisur karierën muzikore e cila po i ecën shumë mbarë. Florim Gacaferi – Limi këtë herë vjen me një projekt të cilin e ka titulluar “Du me dit”, një këngë e punuar me tekst dhe muzikë të Nurteel kurse video nga XL Films. Kjo këngë ritmike në këto ditë të nxehta vetëm se do të shtojë edhe më shumë ritmin në lokalet e jetës së natës derisa këngëtari paralajmëron edhe shumë projekte të tjera. Producent ekzekutiv i këtij projekti është Labinot Nuraj. Ju ftojmë të ndiqni në vazhdim këngën e re:

Related posts

Caktohet data e lansimit të “Fast and Furious 10”

D V

Me një video atraktive me bikini, Rina sfidon fansat për lansimin e këngës së re

D V

Rita Ora e nis ditën me fotografi ‘topless’, ndërsa shijon rrezet e diellit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More