Agjencia Zhurnal.mk.

Drogë, vjedhje dhe armë gjahu, arrestohen 2 të rinjtë dibranë

Policia e Bulqizës ka vendosur në pranga 2 persona. Në pranga kanë rënë 19-vjeçari L. Xh., dhe 24-vjeçari M. N. 19-vjeçari është arrestuar pasi është kapur në flagrancë duke kultivuar drogë, si dhe në cilësinë e provës material janë sekuestruar një armë gjahu dhe 2 celularë.

 

Ndërsa në Dibër është bërë i mundur arrestimi i M. N., ky i fundit dyshohet se ka vjedhur një shumë parash.

Related posts

Dyshon se i është ndryshuar kontrata te noteri, Policia heton rastin

D V

E trishtë: Covid 19 i mer jetën një vajze 15 vjeçare nga Sellca e Tetovës

Z H

Policia kufitare parandalon dy raste të kontrabandës me kafshë në Goshicë të Vitisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More