Agjencia Zhurnal.mk.

Drita publikon formacionin zyrtar ndaj Kosovës U21

Ndeshja do të zhvillohet me fillim nga ora 16:00 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas, shkruan Gazeta Olle.

Skuadra gjilanase ka publikuar formacionin zyrtar për këtë takim.

Drita: Maloku, P.Islami, Limani, Cuculi, Bardhoku, D.Islami, Jashari, Zeka, Kryeziu, Fazliu, Simonovski.

Ky takim i paraprinë ndeshjes zyrtare që Kosova U21 do ta zhvillojë kundër Anglisë, që zhvillohet në stadiumin “Milton Keynes” në Bletchley më 7 shtator, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2023.

/Gazeta Olle/

Related posts

Petrovska: Vendim për dërgimin e trupave tona në Ukrainë nuk ka dhe nuk do të ketë

Z.H

Puna e kuvendit, Nuhiu: Partitë zbatojnë politika partiake

Xh M

Viti 2022 e Luboteni pa ujë të pijshëm, banorët mbushin në çezmën e fshatit

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More