Agjencia Zhurnal.mk.

Drita po merr pjesë në ECA në Geneva

Skuadra gjilanase Drita është duke marrë pjesë në Asamblenë e përgjithshme të asociacionit evropian për klube.

Kjo asamble po mbahet në qytetin zviceran të Genevas, derisa pjesëmarrëse është edhe FC Drita nga Kosova.

Njoftimi i plotë nga klubi gjilanas:

FC DRITA pjesëmarrëse në ECA 26th GENERAL ASSEMBLY 2021

Klubi jonë, DRITA po merr pjesë në

Asamblenë e Përgjithshme të Asociacionit Evropian për Klube, i cili po mbahet në Geneva të Zvicrës.

Në Asamblenë e Përgjithshme marrin pjesë përfaqësuesit e 247 klubeve evropiane, ndërsa për dy ditë (6-7 shtator) po diskutohet për strategjitë në ngritje, riparim dhe forcim të futbollit evropian.

/Gazeta Olle/

Related posts

Pendarovski: Në këtë Pashkë le të mendojmë për të gjithë ata që vuajnë dhe janë në mjerim

Xh M

Reagimi i kryeministrit Kurti pas golit të parë të Kosovës

Redaksia

Arrestohet një kontrabandist i migrantëve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More