Agjencia Zhurnal.mk.

Drita nesër përballet me skuadrën e njohur ukrainase

Drita është vendosur që disa ditë në Antalya të Turqisë, ku po zhvillon fazën përgatitore para fillimit të stinorit pranveror në elitën e futbollit kosovar.

Skuadra e Ardian Nuhiut, nesë zhvillon edhe miqësoren e dytë në tokën turke, shkruan Gazeta Olle.

Nesër (e diel), me fillim nga ora 17:00, Drita do të ndeshet me skuadrën ukrainase Chernomorets Odessa dhe me të drejtë pritet një takim interesant.

Kujtojmë se ndeshjen e parë kontrolluese në tokën turke, “Intelektualët” e fituan me rezultat të pastër, 2-0 ndaj Floridsdorfer AC. /Gazeta Olle/

 

Related posts

3 vjet burg për djaloshin që goditi për vdekje Viktorian përballë City Mall

Z.H

Kërkohet me ngulm në Shqipëri, Mici thyen heshtjen dhe tregon nëse do të largohet nga Prishtina

Redaksia

Sasho Tasevski rizgjedhet drejtor i Byrosë për Siguri Publike

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More