Agjencia Zhurnal.mk.

Drita fiton me rezultat të thellë miqësoren ndaj skuadrës shqiptare

Skuadra e Nuhiut ka shënuar fitore të thellë me rezultat 3-0, shkruan Gazeta Olle.

Golat për bardhekaltrit u realizuan nga Astrit Fazliu, Albin Krasniqi dhe Arbnor Muja.

Kujtojmë se gjilanasit po qëndrojnë në Durrës, aty ku po përgatiten pas Superliga është në pushim për shkak të ndeshjeve të Kombëtareve.

/Gazeta Olle/

Related posts

Leart Shkodra, shpresa e madhe e futbollit gjilanas dhe kosovarë

Redaksia

Mickoski: VMRO-DPMNE ka tre dilema nga fjalimi i kryetares së KE-së

Z.H

Këshilli i Qytetit të Shkupit votoi 7 milionë denarë ndihmë humanitare për qytetarët e Ukrainës

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More