Agjencia Zhurnal.mk.

Drita aranzhon tri ndeshje miqësore

Skuadra e drejtuar nga Ardian Nuhiu, ka aranzhuar tri miqësore para sezonale.

Miqësorja e parë do të zhvillohet të shtunën me 7 gusht ndaj klubit Vjosa.

Pas kësaj vjen ndeshja me 11 gusht ndaj Dukagjinit në Klinë.

Ndërsa ndeshja e fundit vjen me 15 gusht ndaj Ulpianës, që është pjesë e Superligës.

Në këto ndeshje pritet të debutojë Rron Broja dhe Agim Zeka, dy transferimet e fundit./Gazeta Olle/

Related posts

Një grua nga Miokazi i Kërçovës u largua nga shtëpia e tij

D V

Drita mëson kundërshtarin e radhës, në rast se mposht skuadrën e Antwerp

Redaksia

Shënohet 8 Maji – Dita botërore e Kryqit të Kuq dhe Gjysmëhënës së Kuqe

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More