Agjencia Zhurnal.mk.

Drita aranzhon miqësore me skuadrën shqiptare

Bardhekaltrit kanë njoftuar se kanë aranzhuar një miqësore me skuadrën shqiptare, Erzenin, shkruan Gazeta Olle.

Erzeni garon në Kategorinë e Parë të futbollit shqiptar.

Kjo ndeshje do të zhvillohet të shtunën në Durrës, me fillim nga ora 13:00. /Gazeta Olle/

 

 

Related posts

Rikthimi fantastik i Murtezit në Superligë, nuk gaboi në asnjë moment në ndeshjen Ulpiana – Dukagjini

Redaksia

BE-ja, garanci për të drejtat e bullgarëve

Xh M

Mirë, do të rriten pagat dhe pensionet, por prej ku vijnë paratë?

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More