Agjencia Zhurnal.mk.

Drenica prezanton edhe dy goditje të mëdha

Pasi prezantoi ditën e djeshme pesë transferime dhe katër rinovime, drenicasit kanë prezantuar ditën e sotme ardhjet e reja.

Skuadra e drejtuar nga trajneri Tahir Lushtaku është përforcuar në pozitën e portierit dhe në mesfushë.

Portieri i deritanishëm i Besës së Pejës, Visar Haxhijaj është përforcimi për portën te drenicasit.

Haxhijaj, ka arritur marrëveshje dy-vjeçare me klubin , dhe do të mbroj ngjyrat kuq e zi në dy edicione.

Ndërkohë, klubi ka arritur marrëveshje një vjeçare me mesfushorin, Fatlum Gashi.

Gashi së fundmi ka qenë pjesë e Dukagjinit, derisa Drenica fitoi garën me Vëllaznimin për të nënshkruar me të.

/Gazeta Olle/

Related posts

Në Gjinekologjinë e Çairit një grua 52 vjeçare për herë të parë sjellë në jetë një vajzë

Z.H

Qeveria do ta mbajë mbledhjen e 44-të

Z.H

Publikohen shpalljet e para nga Plani operativ gjatë punësimit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More