Agjencia Zhurnal.mk.

Drenica përpara takimit ndaj Llapi, e gatshme për 3 pikë të reja

FC Drenica do të luajë në udhëtim ndaj KF Llapit për xhiron e gjashtë kampionale në Superligë të Kosovës.

Përmes një postimi në llogarinë zyrtare në “Facebook”, Drenica ka bërë të ditur se janë të gatshëm për këtë takim.

“Atmosferë e jashtëzakonshme në stërvitjën e sotme, kurse pas stërvitjës të gjithë së bashku me shtabin teknik”, ka shkruar skuadra e drejtuar nga Tahir Lushtaku.

Ata gjithashtu njoftojnë se janë përgatitur maksimalisht për takimin ndaj skuadrës llapjane dhe luftojnë vetëm për 3 pikë.

Related posts

Mesazh i Avokatit të Popullit me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Personave me Aftësi të Kufizuara

Z.H

Pavarësia, shqiptarët u anashkaluan nga vendimmarrja

D V

Shkarkohet drejtori i burgut të Idrizovës, Rexhep Rexhepi, burgu ngelet në duart e Alternativës

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More