Agjencia Zhurnal.mk.

Drenica mbanë diskutimin përmbyllës para duelit me Gjilanin

Stinori pranveror i Superligës së Kosovës starton në fundjavë me duele tejet interesante.

Njëra nga ndeshjet kryesore zhvillohet në Skenderaj, aty ku në stadiumin “Bajram Aliu”, Drenica të shtunën pret liderin e tabelës, Gjilanin, shkruan Gazeta Olle.

Kuqezinjtë janë komponuar pas një periudhe shumë të vështirë për klubin dhe janë të gatshëm për vazhdimin e kampionatit.

Skuadra ka zhvilluar stërvitje para duelit me gjilanasit, dhe në fund kanë pasur një diskutim se bashku.

“Një diskutim përmbylles në vendin e punës 🏟⚽️… mbi qellimin që kemi 🦅❤️🖤”, ka shkruar faqja zyrtare e Drenicës.

Nuk dihet se çfarë po diskutohet në kampin e drenicasve, por një gjë dihet se kjo skuadër tashmë është e motivar për vazhdimin e kampionatit. /Gazeta Olle/

Related posts

Protestë pune e Lidhjes së sindikatave të Maqedonisë

D V

Zyrtare: Përparim Osmani prezantohet te Vushtrria

Redaksia

Mariçiq në Forumin ministror të drejtësisë BE – Ballkani Perëndimor në Slloveni

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More